Microsoft Dynamics NAV jaunā versija

Microsoft Dynamics NAV ir pilnīga Uzņēmuma resursu vadības (ERP) sistēma priekš maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tā tiek ātri ieviesta uzņēmumā, viegli konfigurējama un viegli lietojama.  Mēs esam priecīgi paziņot, ka Microsoft ir izlaiduši jauno Microsoft Dynamics NAV verisiju 2018 un tā ir pieejama klientiem no 2017. gada 1. decembra.

Kas jauns Microsoft Dynamics NAV 2018 versijā?

Kopš Microsoft Dynamics NAV 2017 versijas ir vienkāršotas vai ieviestas šādas funkcijas un funkcionalitātes.

  1. Uzstādīšana un konfigurācija
    • Ir pievienota Uzstādīšanas un Paplašinājumu poga navigācijas panelī priekš Biznesa vadītāja un grāmatveža lomām. No darbību saraksta ir iespējams atvērt praktiski visas uzstādījumu lapas. Vēl ir iespējams atvērt uzstādījumu lapas pakalpojumu savienojumiem un paplašinājumiem. Neatkarīgie paplašinājumu veidotāji var pievienot savas darbības sarakstam.
    • Manuālo uzstādījumu darbības grupā katra darbība attiecas uz sadaļu, kā piemēram: “Vispārīgi”, “Finanses”, “Sistēma”. Rindā katrai iestatīšanas lapai ir atslēgvārdi, kas ļauj gan meklēt pa iestatīšanas lapām, gan filtrēt sarakstu, lai tikai redzētu iestatīšanas lapas noteiktā sadaļā.
  2. Lietotāju uzdevumi
    • Jaunajā Microsoft Dynamics NAV 2018. gada versijā ir iespējams veidot uzdevumus, lai atgādinātu sev par nepieciešamajiem darbiem, kas jāizdara. Ir iespējams veidot uzdevumus priekš sevis. Ir iespējams uzticēt darbus citiem. Kāds no uzņēmuma var uzticēt darbus jums.

Lai uzzinātu vairāk par sistēmas ieviešanu vai atjaunošanu uz jaunāku versiju lūdzu sazinieties ar mums.