navex_1Microsoft Dynamics NAV (iepriekš zināma ka NAVISION)  ir ekonomisks un pilnībā pielāgojams biznesa vadības risinājums, kas paredzēts tieši nelielu un vidēju uzņēmumu vajadzībām. Tas ietver integrētu funkcionalitāti finanšu pārvaldībai, piegādes ķēžu pārvaldībai, klientu attiecību pārvaldībai un e-komercijai. Microsoft Dynamics NAV piedāvā integrētu risinājumu, kas jebkuram jūsu uzņēmuma darbiniekam ar interneta starpniecību ļaus sadarboties ar klientiem, piegādātājiem un partneriem jebkurā laikā un vietā.Vairāk nekā 1,5 miljons licencētu lietotāju, 100 000 uzņēmumu 150 valstīs ikdienā lieto Microsoft Dynamics NAV.

Ar Microsoft Dynamics NAV var viegli konstatēt tendences un gūt ieskatu biznesa aktivitātēs, atklāt jaunas iespējas, kuras citkārt nebūtu pamanījuši. Iespējams automatizēt daudzas finanšu darbības un procedūras atbilstoši savām vajadzībām un pats noteikt nepieciešamo kontroles līmeni. Programmatūra vienkāršo grāmatvedības pamatprocesus,vienlaikus saglabājot informācijas pārskatāmību. Izmantojot starpuzņēmumu grāmatošanas funkcionalitāti, ir iespējams bez grūtībām savstarpēji savienot finanšu transakcijas un navex_2informāciju vairākos meitasuzņēmumos vai dažādās datu bāzēs esošu uzņēmumu datus.

Izvēloties Microsoft Dynamics NAV, klients investē līdzekļus nevis parastā biznesa vadības līdzeklī, bet augstāko tehnoloģiju kompleksā, kuri nodrošina sistēmas attīstību un tehnisko potenciālu ne tikai pašreizējā brīdī, bet arī nākotnes perspektīvā. Microsoft cenšas, lai tās produkti vienmēr būtu tehnoloģiju un inovāciju pirmajās rindās.

Microsoft Dynamics NAV 2017

navex_3Microsoft Dynamics NAV 2017 sistēma ir papildināta ar jauniem rīkiem, kuri atvieglos uzņēmuma darbinieku ikdienas darbu, nodrošinās vienkāršāku sistēmas uzturēšanu, tajā pat laikā paaugstinot tās drošību un veiktspēju.

Lai saņemtu kompetentas un izsmeļošas atbildes uz jautājumiem par Microsoft Dynamics NAV 2017 versijas atbilstību Jūsu uzņēmuma biznesa prasībām un uzskaites vajadzībām, kā arī par pāreju no patreizējās Microsoft Dynamics NAV versijas uz jaunāko, mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas un sistēmas demonstrāciju klātienē. Ir arī iespēja pašiem izveidot sev demonstrācijas vidi online portālā www.skybill.eu , par bāzi var ņemt Algu risinājumu (Payroll).

 

Daži no uzlabojumiem, kas iekļauti jaunākajā versijā:

  • Labāka integrācijas ar Office 365
  • Iegrāmatoto kredītrēķinu atcelšana
  • Kontu kategorijas kontu plānā
  • Uzlabotas atskaites, dokumenti, to izveide, dizaina iespējas

Programmatūras ekrānuzņēmumi:

 

Jaunākā versija – Microsoft Dynamics 365 Business Central

Image result for Microsoft dynamics 365 business central

Back to Top