Microsoft Dynamics 365 business Central pirms tam arī Microsoft Dynamics NAV  un pašā sākumā kā  NAVISION  ir ekonomisks un pilnībā pielāgojams biznesa vadības risinājums, kas paredzēts tieši nelielu un vidēju uzņēmumu vajadzībām. Tas ietver integrētu funkcionalitāti finanšu pārvaldībai, piegādes ķēžu pārvaldībai, klientu attiecību pārvaldībai un e-komercijai. Microsoft Dynamics BC piedāvā integrētu risinājumu, kas jebkuram jūsu uzņēmuma darbiniekam ar interneta starpniecību ļaus sadarboties ar klientiem, piegādātājiem un partneriem jebkurā laikā un vietā.Vairāk nekā 1,5 miljons licencētu lietotāju, 100 000 uzņēmumu 150 valstīs ikdienā lieto Microsoft Dynamics 365 BC.

Ar Microsoft Dynamics 365 Business Central var viegli konstatēt tendences un gūt ieskatu biznesa aktivitātēs, atklāt jaunas iespējas, kuras citkārt nebūtu pamanījuši. Iespējams automatizēt daudzas finanšu darbības un procedūras atbilstoši savām vajadzībām un pats noteikt nepieciešamo kontroles līmeni. Programmatūra vienkāršo grāmatvedības pamatprocesus,vienlaikus saglabājot informācijas pārskatāmību. Izmantojot starpuzņēmumu grāmatošanas funkcionalitāti, ir iespējams bez grūtībām savstarpēji savienot finanšu transakcijas un informāciju vairākos meitasuzņēmumos vai dažādās datu bāzēs esošu uzņēmumu datus.

Izvēloties Microsoft Dynamics 365 Business Central, klients investē līdzekļus nevis parastā biznesa vadības līdzeklī, bet augstāko tehnoloģiju kompleksā, kuri nodrošina sistēmas attīstību un tehnisko potenciālu ne tikai pašreizējā brīdī, bet arī nākotnes perspektīvā. Microsoft cenšas, lai tās produkti vienmēr būtu tehnoloģiju un inovāciju pirmajās rindās.

 

 

Back to Top